Domov Organi in uprava Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Anita Robič
  • Lilijana Kšela
  • Zdenka Škerget

Mandatno obdobje 2018 do 2022

04.03.2020 ob 17.10
04.12.2019 ob 17.10
18.09.2019 ob 17.15
15.05.2019 ob 17.00
19.03.2019 ob 17.00
;
Piškotki
Spletno stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti. Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.